En slangeprodusent med over to tiår med erfaring.
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd opprettholder strenge kvalitetsstandarder for å produsere solide, myke, gjennomsiktige, klare eller fargerike silikongummislanger i engros. Resultatet av oppgraderinger i teknologi viser seg å være svært positivt. De ferdige solide, myke, gjennomsiktige, klare eller fargerike silikongummislangene i engros kjennetegnes av stabil kvalitet. De kan utfolde seg mest verdifullt innen feltet(er) gummislanger. Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd vil introdusere mer avansert og innovativ teknologi, og vil samle flere profesjonelle talenter.
| Opprinnelsessted: | Kina | Merkenavn: | PASSION |
| Modellnummer: | Silikon gummislanger | Forretningstype: | PASSION Produsent |
| Produktnummer: | Silikon gummislanger | Råmateriale: | 1. garde silikongummi |
| Fargealternativ: | Blå, rød, svart, grønn osv. | Temperatur: | -40~+250℃ |
| Flate: | Glatt og innpakket | Arbeidstrykk: | 1~2 bar |
| Veggtykkelse: | 2–5 mm | Forsterkning: | 1 lag eller ingen forsterkning |
| Pakking: | 50–100 m per rull |
| Punkt | Engros solid myk gjennomsiktig klar eller fargerik silikon gummi rør/rør/slange |
| Materiale | Høyverdig silikongummi importert fra Tyskland, Korea, Japan, Frankrike osv. |
| Forsterkning | 0 eller 1 lag basert på forespørsel |
| Standardfarger | Blå , rød , svart, grønn, oransje eller som forespørselen din. |
| Temperatur | -40~+250℃ |
| Arbeidstrykk | 7~10 bar (102 PSI~145 PSI) |
| Flate | Glatt og klut |
| Tykkelse | 3~5 mm |
| Toleranse | ID<2", ± 0,5 mm; ID>2", ± 1 mm |
| Logo | LIDENSKAP eller som din forespørsel |
| Addisjon | For luft/vann, ikke drivstoff/olje, med mindre slange med FLUORSILIKON-foring |
| Egenskaper: | Anti-aldring, erosjonsbestandig, høy temperaturbestandighet, anti-sjokk, etc. |
| Fordeler: | Tilpasset + høy ytelse + høy kvalitet + gunstig pris + rik erfaring |
1. PASSION Advantage Show:
| 1. 9 års eksporterfaring med forskjellige silikonslanger |
| 2. Nåværende produksjonskapasitet har nådd 70 000 til 100 000 stk per måned. |
| 3. God ettersalgsservice |
| 4. råmateriale importert fra Tyskland, Japan, Keca, Frankrike, osv. |
| 5. Hver bestilling vil bli fulgt opp av et unikt team, det vil si salg, mekaniker, kvalitetssikring og kvalitetssikring |
| 6. Vi tror alltid på og gjør «Din enkelhet = Vår karriere». |
2. PASSION-messen:

3. LIDENSKAP Kort:
PASSION Hose er en profesjonell leverandør av gummislanger, spesialisert i forskjellige typer gummislanger:
| 1. Rett serie: | Rett slange, rett hump-slange, CAC-slange, rett reduksjonsslange, humps silikonslange |
| 2. Albueserien: | Ebow-slange, reduksjons-albueslange: 30, 45, 60, 90, 135 og 180 grader |
| 3. EPDM-slange: | Turboslange, Intercooler-slange, med trådringer |
| 4. OEM-slange: | For MERCEDES-BEN, RENAULT VOLVO, SCANIA, IVECO, MAN, DAF, CUMMIS |
| 5. Annen slange: | T-formet slange, unormal slange, varmeslange/flettet slange, vakuumslange: |
Etter over 9 års utvikling har PASSION HOSE dannet et operasjonssystem som kjennetegnes av forskjellige stiler, høy kvalitet,
tilstrekkelig forsyning og rettidig levering. Produktene har blitt eksportert til mange land: Italia, Spania, Storbritannia, Frankrike, Canada,
Danmark, Brasil, Venezuela, Romania, Mexico, USA og Israel osv.
Silikonslanger av gummi vil bli godt pakket i individuelle polybagger i kartonger eller pakket basert på forespørselen din.
Og vil bli levert med fly, til sjøs, med mange slags ekspresstransporter.

Ta kontakt med oss
Bare legg igjen e-postadressen eller telefonnummeret ditt i kontaktskjemaet, så kan vi sende deg et gratis pristilbud på vårt brede utvalg av design.
Passion Hose ble grunnlagt i 2007 og er en profesjonell produsent av silikonslanger , et merke innen rørledningsslanger og tilbehør som driver forskning og utvikling, produksjon og salg. Hovedprodukter: dusjslange i rustfritt stål, hydraulikkslange, industrislange, bilslange, rørleggerslange osv., som er mye brukt i hjem, hoteller, industri og andre felt.
Hurtiglenker
Produkter
Hvis du har noen spørsmål, kan du kontakte oss.
E-post:ps1@passioncohose.com
Tlf:+86-136-6663-2043
WhatsApp: +86-13666632043
Adresse: B-101, Hangzhou Smart Industrial Park, nr. 857, Wenyixi Rd. Hangzhou, 310030, Kina



