En slangeprodusent med over to tiår med erfaring.
I dag er en stor dag for Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd. å introdusere vårt nyeste produkt for offentligheten. Det har et offisielt navn kalt PASSION og leveres til en konkurransedyktig pris. 3/16~3" SAE 100R1AT/1SN hydraulisk gummislange Forcestream 1AT SAE 100 R1 AT/DIN-EN 853 1 SN er tilgjengelig i en rekke spesifikasjoner. Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd. har utviklet et markedsledende rykte i bransjen for å levere fremragende produkter og løsninger. Den eksepsjonelle evnen vår gjenspeiler vår innsats innen forskning og utvikling.
| Opprinnelsessted: | Zhejiang, Kina | Merkenavn: | PASSION |
| Modellnummer: | SAE 100R1AT/1SN | Farge: | Svart |
| Innerrør: | Nitril | Forsterkning: | En flettet ståltråd med høy strekkfasthet |
| Dekkmasse: | Neopren | Temperatur: | -40℃~+100℃ |
| WP: | 508~3625 psi | BP: | 2030~14500 psi |
| Størrelse: | 3/16"~3" |

3/16~3" SAE 100R1AT/1SN Hydraulisk gummislange Forcestream 1AT SAE 100 R1 AT/DIN-EN 853 1 SN
| Navn | SAE 100R1AT |
| Materiale | NBR |
| Sertifisering | CE-godkjent. |
| Størrelse | 3/16"~3" |
| Farge | Svart |
| Temperaturområde | -40℃~+100℃ |
| Forsterkning | En flettet ståltråd med høy strekkfasthet. |
| Evne/funksjon | Oljebestandig, slitesterk, anti-aldring. |
| Lengde | 100 m eller 50 m per rull. |
| Telerance | 0,05 mm |
| Søknad | Hydrauliske applikasjoner med middels trykk, inkludert mobile maskiner, verktøymaskiner og landbruksapplikasjoner, med bruk av petroleums- eller vannbaserte hydrauliske væsker. |
| Pakke | Godt pakket med polystriper eller som kravet ditt. |
| Leveranse | I henhold til mengden din, generelt sett 35 dager for en 20'-container. |
Spesifikasjon av produktet
Del | I | Slangestørrelse ID DIN Dash-størrelse | Slange ytterdiameter | Maks. arbeidstrykk | Min. sprengtrykk | |
i | mm | mpa | mpa | |||
GR1SN-03 | 3/16 | 4,8 Din dashbordstørrelse | 0.47 | 11.9 | 25 | 100.1 |
GR1SN-04 | 1/4 | 6,4 Din dashbordstørrelse | 0.534 | 13.6 | 22.5 | 90.2 |
GR1SN-05 | 5/16 | 7,9 DIN dashbordstørrelse | 0.595 | 15.1 | 21.5 | 86 |
GR1SN-06 | 3/8 | 9,5 Din dashbordstørrelse | 0.689 | 17.5 | 18 | 72.1 |
GR1SN-08 | 1/2 | 12,7 Din dashbordstørrelse | 0.813 | 20.7 | 16 | 64 |
GR1SN-10 | 5/8 | 15,9 DIN dashbordstørrelse | 0.938 | 23.8 | 13 | 52.1 |
GR1SN-12 | 3/4 | 19 Din dashbordstørrelse | 1.096 | 27.8 | 10.5 | 42.2 |
GR1SN-16 | 1 | 25,4 Din dashbordstørrelse | 1.408 | 35.8 | 8.8 | 35.3 |
GR1SN-20 | 11/4 | 31,8 Din dashbordstørrelse | 1.696 | 43.1 | 6.3 | 25.4 |
GR1SN-24 | 11/2 | 38,1 Din dashbordstørrelse | 1.971 | 50.1 | 5 | 20.1 |
GR1SN-32 | 2 | 50,8 Din dashbordstørrelse | 2.503 | 63.6 | 4 | 16 |
GR1SN-48 | 3 | 76,2 Din dashbordstørrelse | 3.484 | 88.5 | 3.5 | 14 |
Bilder av produktet


Emballasje
Godt pakket med polystriper eller i henhold til kravet ditt.

Frakt
Vi sender varene med ekspress, fly, sjø eller i henhold til dine krav.




♦ Hva er betalingsbetingelsene dine?
• T/T, L/C, Western Union, Paypal, MoneyGram er alle bra.
♦ Hva med leveringstiden din?
• Vanligvis vil det ta 30 til 60 dager etter at du har mottatt forskuddsbetalingen. Den spesifikke leveringstiden avhenger av varene og mengden i bestillingen din.
♦ Kan du produsere i henhold til prøvene?
• Ja, vi kan produsere etter dine prøver eller tekniske tegninger. Vi kan bygge formene og inventaret.
♦ Hva er deres retningslinjer for eksempler?
• Vi kan levere prøven gratis, men kurerkostnaden må du betale.
♦ Tester dere alle varene deres før levering?
• Ja, vi har 100 % test før levering.
♦ Hvordan gjør dere virksomheten vår til et langsiktig og godt forhold?
• Vi holder god kvalitet og konkurransedyktige priser for å sikre at kundene våre drar nytte av det.
• Vi respekterer hver kunde som vår venn, og vi gjør oppriktig forretninger og blir venner med dem, uansett hvor de kommer fra.
1. Vi kan tilby matchende slangekobling.
2. Vi kan tilby gratis slangeprøve.
3. Hydraulisk gummislange serveres også.
4. Andre størrelser kan tilpasses.
5. Vi kan trykke ord på slangen i henhold til dine krav.
6. Vi kan pakke varene i henhold til dine krav.


Ta kontakt med oss
Bare legg igjen e-postadressen eller telefonnummeret ditt i kontaktskjemaet, så kan vi sende deg et gratis pristilbud på vårt brede utvalg av design.
Passion Hose ble grunnlagt i 2007 og er en profesjonell produsent av silikonslanger , et merke innen rørledningsslanger og tilbehør som driver forskning og utvikling, produksjon og salg. Hovedprodukter: dusjslange i rustfritt stål, hydraulikkslange, industrislange, bilslange, rørleggerslange osv., som er mye brukt i hjem, hoteller, industri og andre felt.
Hurtiglenker
Produkter
Hvis du har noen spørsmål, kan du kontakte oss.
E-post:ps1@passioncohose.com
Tlf:+86-136-6663-2043
WhatsApp: +86-13666632043
Adresse: B-101, Hangzhou Smart Industrial Park, nr. 857, Wenyixi Rd. Hangzhou, 310030, Kina