En slangeprodusent med over to tiår med erfaring.
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd, som er avhengig av årelang markedserfaring og sterk vitenskapelig forskningsteknologi, har med suksess utviklet en høykvalitets kinesisk leverandør av T-formet ID 3" > 1" svart silikonslange. Teknologien forbedrer produktets ytelse betraktelig og akselererer produksjonsprosessen. Den har et betydelig utvidet bruksområde og er populær innen gummislanger. Paishun er en løsning for alle dine kjøpsbehov. Vi kan tilby deg prisene du trenger og kvalitet som er bra for deg.
| Opprinnelsessted: | Zhejiang, Kina | Merkenavn: | PASSION |
| Modellnummer: | Svart silikonslange | Punkt: | Svart silikonslange |
| Temperatur: | -40~+250 ℃ (-40 °F til 482 °F) | Arbeidstrykk: | 7~10 bar (102 PSI~145 PSI) |
| Sprengningstrykk: | 21~30 bar (305 PSI~435 PSI) | Materiale: | Silikon av høy kvalitet |
| Fargealternativ: | Blå, rød, svart, grønn osv. | Flate: | Glatt eller innpakket |
| Forsterkning: | 3–4 lag | Veggtykkelse: | 3~5 mm |
| Bruk: | Automatisk kjølesystem |
1" svart silikonslange" ori-width="1000" ori-height="1000"/>
1" svart silikonslange" ori-width="1000" ori-height="1000"/> 1" svart silikonslange" ori-width="1000" ori-height="1000"/>
1" svart silikonslange" ori-width="1000" ori-height="1000"/> 1" svart silikonslange" ori-width="1000" ori-height="1000"/>
1" svart silikonslange" ori-width="1000" ori-height="1000"/> 1" svart silikonslange" ori-width="1000" ori-height="1000"/>
1" svart silikonslange" ori-width="1000" ori-height="1000"/>
| Punkt | Høykvalitets kinesisk leverandør T-form ID 3" > 1" svart silikonslange |
| Materiale | Høyverdig silikongummi importert fra Tyskland, Korea, Japan, Frankrike osv. |
| Forsterkning | 3~4-lags Aramid/Polyester-stoff forsterket |
| Standardfarger | Blå , rød , svart, grønn, oransje eller som forespørselen din. |
| Temperatur | -40~+250℃ |
| Arbeidstrykk | 7~10 bar (102 PSI~145 PSI) |
| Sprengningstrykk |
21~30 bar (306 PSI ~435 PSI) |
| Flate | Glatt og klut |
| Tykkelse | 3~5 mm |
| Toleranse | ID<2", ± 0,5 mm; ID>2", ± 1 mm |
| Logo | LIDENSKAP eller som din forespørsel |
| Addisjon | For luft/vann, ikke drivstoff/olje, med mindre slange med FLUORSILIKON-foring |
| Egenskaper: | Anti-aldring, erosjonsbestandig, høy temperaturbestandighet, anti-sjokk, etc. |
| Fordeler: | Tilpasset + høy ytelse + høy kvalitet + gunstig pris + rik erfaring |
Silikonslanger i gummi brukes mye av fagfolk i bransjer som ytelsesbaserte racerbiler, kommersielle lastebiler og busser, marine, landbruk, turbodiesel og generell produksjonsindustri, etc. Nå kan vi produsere en rekke merker av spesialtilpassede radiatorslanger som Mercedes-Benz, Volvo, Scania, Man, Renault, Daf, Iveco, Cummins, BMW etc.
1" svart silikonslange" data-width="701" data-height="334" ori-width="602" ori-height="287"/>
1" svart silikonslange" width="701" height="334" ori-width="602" ori-height="287"/>
1. PASSION Advantage Show:
| 1. 9 års eksporterfaring med forskjellige silikonslanger |
| 2. Nåværende produksjonskapasitet har nådd 70 000 til 100 000 stk per måned. |
| 3. God ettersalgsservice |
| 4. råmateriale importert fra Tyskland, Japan, Keca, Frankrike, osv. |
| 5. Hver bestilling vil bli fulgt opp av et unikt team, det vil si salg, mekaniker, kvalitetssikring og kvalitetssikring |
| 6. Vi tror alltid på og gjør «Din enkelhet = Vår karriere». |
2. PASSION-messen:

3. LIDENSKAP Kort:
PASSION Hose er en profesjonell leverandør av gummislanger, spesialisert i forskjellige typer gummislanger:
| 1. Rett serie: | Rett slange, rett hump-slange, CAC-slange, rett reduksjonsslange, humps silikonslange |
| 2. Albueserien: | Ebow-slange, reduksjons-albueslange: 30, 45, 60, 90, 135 og 180 grader |
| 3. EPDM-slange: | Turboslange, Intercooler-slange, med trådringer |
| 4. OEM-slange: | For MERCEDES-BEN, RENAULT VOLVO, SCANIA, IVECO, MAN, DAF, CUMMIS |
| 5. Annen slange: | T-formet slange, unormal slange, varmeslange/flettet slange, vakuumslange: |
Etter over 9 års utvikling har PASSION HOSE dannet et operasjonssystem som kjennetegnes av forskjellige stiler, høy kvalitet,
tilstrekkelig forsyning og rettidig levering. Produktene har blitt eksportert til mange land: Italia, Spania, Storbritannia, Frankrike, Canada,
Danmark, Brasil, Venezuela, Romania, Mexico, USA og Israel osv.
4. PASSION Fabrikk og prosesseringsmesse:
1" svart silikonslange" data-width="717" data-height="519" ori-width="800" ori-height="579"/>
1" svart silikonslange" width="717" height="519" ori-width="800" ori-height="579"/>
Silikonslanger av gummi vil bli godt pakket i individuelle polybagger i kartonger eller pakket basert på forespørselen din.
Og vil bli levert med fly, til sjøs, med mange slags ekspresstransporter.
1" svart silikonslange" data-width="687" data-height="215" ori-width="623" ori-height="195"/>
1" svart silikonslange" bredde="687" høyde="215" ori-bredde="623" ori-høyde="195"/>
Klikk for å se flere produkter
1" svart silikonslange" width="167" height="136" ori-width="286" ori-height="232"/>
1" svart silikonslange" width="181" height="120" ori-width="600" ori-height="400"/> 1" svart silikonslange" data-width="148" data-height="115" ori-width="600" ori-height="400"/>
1" svart silikonslange" bredde="148" høyde="115" ori-bredde="600" ori-høyde="400"/>
1" svart silikonslange" ori-width="750" ori-height="238"/>
1" svart silikonslange" ori-width="750" ori-height="238"/>
Ta kontakt med oss
Bare legg igjen e-postadressen eller telefonnummeret ditt i kontaktskjemaet, så kan vi sende deg et gratis pristilbud på vårt brede utvalg av design.
Passion Hose ble grunnlagt i 2007 og er en profesjonell produsent av silikonslanger , et merke innen rørledningsslanger og tilbehør som driver forskning og utvikling, produksjon og salg. Hovedprodukter: dusjslange i rustfritt stål, hydraulikkslange, industrislange, bilslange, rørleggerslange osv., som er mye brukt i hjem, hoteller, industri og andre felt.
Hurtiglenker
Produkter
Hvis du har noen spørsmål, kan du kontakte oss.
E-post:ps1@passioncohose.com
Tlf:+86-136-6663-2043
WhatsApp: +86-13666632043
Adresse: B-101, Hangzhou Smart Industrial Park, nr. 857, Wenyixi Rd. Hangzhou, 310030, Kina
1" svart silikonslange" width="748" height="88" ori-width="951" ori-height="112"/>
1" svart silikonslange" bredde="754" høyde="155" ori-bredde="710" ori-høyde="187"/>