En slangeprodusent med over to tiår med erfaring.
Siden etableringen har Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd lagt stor vekt på utvikling av nye produkter. Gummislanger, som nylig er utviklet av oss, vil offisielt bli solgt til svært konkurransedyktige priser. Produktet er mye brukt for å løse problemene som oppstår innen gummislanger. Det er teknologier som gjør at et selskap skiller seg ut fra andre konkurrenter. Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd vil fokusere på å forbedre våre nåværende produksjonsteknologier og vil aldri slutte å innovere og utvikle våre egne kjerneteknologier. Vi håper at vi en dag vil bli ledende i bransjen.
| Opprinnelsessted: | Zhejiang, Kina | Merkenavn: | LIDENSKAP, LIDENSKAP Produsent |
| Modellnummer: | Silikonslange for bildeler | Varenavn: | Silikonslange for bildeler |
| Størrelse: | 1/4"~4" | Materiale: | 100 % silikon |
| Fargealternativ: | Rød Bule Gul Svart | Søknad: | Bilkjølesystem |
| Forsterkning: | Høyfast trådspiral | Sertifisering: | ISO9001 |
| Type: | Silikonslange for bildeler | Arbeidstrykk: | 10 bar |




| Punkt | Kina leverandør varmebestandig erstatning høy kvalitet bildeler silikon slange |
| Materiale | Høyverdig silikongummi importert fra Tyskland, Korea, Japan, Frankrike osv. |
| Forsterkning | 3~4-lags Aramid/Polyester-stoff forsterket |
| Standardfarger | Blå , rød , svart, grønn, oransje eller som forespørselen din. |
| Temperatur | -40~+250℃ |
| Arbeidstrykk | 7~10 bar (102 PSI~145 PSI) |
| Sprengningstrykk |
21~30 bar (306 PSI ~435 PSI) |
| Flate | Glatt og klut |
| Tykkelse | 3~5 mm |
| Toleranse | ID<2", ± 0,5 mm; ID>2", ± 1 mm |
| Logo | LIDENSKAP eller som din forespørsel |
| Addisjon | For luft/vann, ikke drivstoff/olje, med mindre slange med FLUORSILIKON-foring |
| Egenskaper: | Anti-aldring, erosjonsbestandig, høy temperaturbestandighet, anti-sjokk, etc. |
| Fordeler: | Tilpasset + høy ytelse + høy kvalitet + gunstig pris + rik erfaring |
Produktfordel:

1. PASSION Advantage Show:
| 1. over 10 års eksporterfaring med forskjellige silikonslanger |
| 2. Nåværende produksjonskapasitet har nådd 70 000 til 100 000 stk per måned. |
| 3. God ettersalgsservice |
| 4. råmateriale importert fra Tyskland, Japan, Keca, Frankrike, osv. |
| 5. Hver bestilling vil bli fulgt opp av et unikt team, det vil si salg, mekaniker, kvalitetssikring og kvalitetssikring |
| 6. Vi tror alltid på og gjør «Din enkelhet = Vår karriere». |
2. PASSION-messen:

3. LIDENSKAP Kort:
PASSION Hose er en profesjonell leverandør av gummislanger, spesialisert i forskjellige typer gummislanger:
| 1. Rett serie: | Rett slange, rett hump-slange, CAC-slange, rett reduksjonsslange, humps silikonslange |
| 2. Albueserien: | Ebow-slange, reduksjons-albueslange: 30, 45, 60, 90, 135 og 180 grader |
| 3. EPDM-slange: | Turboslange, Intercooler-slange, med trådringer |
| 4. OEM-slange: | For MERCEDES-BEN, RENAULT VOLVO, SCANIA, IVECO, MAN, DAF, CUMMIS |
| 5. Annen slange: | T-formet slange, unormal slange, varmeslange/flettet slange, vakuumslange: |
Etter over 9 års utvikling har PASSION HOSE dannet et operasjonssystem som kjennetegnes av forskjellige stiler, høy kvalitet,
tilstrekkelig forsyning og rettidig levering. Produktene har blitt eksportert til mange land: Italia, Spania, Storbritannia, Frankrike, Canada,
Danmark, Brasil, Venezuela, Romania, Mexico, USA og Israel osv.
4. PASSION Fabrikk og prosesseringsmesse:

Silikonslanger av gummi vil bli godt pakket i individuelle polybagger i kartonger eller pakket basert på forespørselen din.
Og vil bli levert med fly, til sjøs, med mange slags ekspresstransporter.

Klikk for å se flere produkter
Legg igjen din forespørsel og klikk
nedenfor. Vi er klare til å finne den beste konkurransedyktige prisen for å støtte deg.

Ta kontakt med oss
Bare legg igjen e-postadressen eller telefonnummeret ditt i kontaktskjemaet, så kan vi sende deg et gratis pristilbud på vårt brede utvalg av design.
Passion Hose ble grunnlagt i 2007 og er en profesjonell produsent av silikonslanger , et merke innen rørledningsslanger og tilbehør som driver forskning og utvikling, produksjon og salg. Hovedprodukter: dusjslange i rustfritt stål, hydraulikkslange, industrislange, bilslange, rørleggerslange osv., som er mye brukt i hjem, hoteller, industri og andre felt.
Hurtiglenker
Produkter
Hvis du har noen spørsmål, kan du kontakte oss.
E-post:ps1@passioncohose.com
Tlf:+86-136-6663-2043
WhatsApp: +86-13666632043
Adresse: B-101, Hangzhou Smart Industrial Park, nr. 857, Wenyixi Rd. Hangzhou, 310030, Kina