En slangeprodusent med over to tiår med erfaring.
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd er alltid dedikert til forskning og utvikling, produksjon og salg av silikonslange med rustfri stålring i radiatoren, silikonslange for lastebil og buss. Vi produserer den i en rekke farger og stiler. I prosessen med kontinuerlig entreprenøriell innovasjon holder Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd seg alltid til forretningsfilosofien om at "kvalitet kommer først". Vi vil gripe tidens muligheter og alltid holde tritt med bransjetrendene. Vi tror at vi en dag vil bli en av de ledende bedriftene i det globale markedet.
| Opprinnelsessted: | Zhejiang, Kina | Merkenavn: | Silikon gummislange |
| Modellnummer: | Silikon gummislange | Forretningstype: | PASSION Produsent |
| Punkt: | Silikon gummislange | Materiale: | EPDM |
| Fargealternativ: | Blå, rød, svart osv. | Temperatur: | -40~+130℃ |
| Arbeidstrykk: | 3~9 bar | Sprengningstrykk: | 12~20 bar |
| Flate: | Glatt og klut | Veggtykkelse: | 3~5 mm |
| LOGO: | LIDENSKAP eller som forespørsel |
Rustfritt stålrør, tilpasset EPDM-radiator silikongummislange for Mercedes Benz
| Produkt : Rustfritt stålrør, tilpasset EPDM-radiatorslange av silikongummi til Mercedes Benz | |
| Punkt | Silikon gummislange |
| Materiale | Silikon av høy kvalitet |
| Forsterkning | 3~4-lags Aramid /Polyesterstoff forsterket |
| Standardfarger | Blå , rød , svart eller som din forespørsel. |
| Temperatur |
-40~+130℃ |
| Arbeidstemperatur | 3~9 bar |
| Sprengningstemperatur | 12~20 bar |
| Flate | Glatt og klut |
| Tykkelse | 3~5 mm |
| Toleranse | ID<2", ± 0,5 mm; ID>2", ± 1 mm |
| Logo | LIDENSKAP eller som din forespørsel |
| Addisjon Addisjon | For luft/vann, ikke drivstoff/olje, med mindre slange medFLUOROSILICONE fôr |
| Egenskaper: Anti-aldring, erosjonsbestandig, høy temperaturbestandighet, anti-sjokk, etc. | |
| Fordeler: Tilpasset + høy ytelse + høy kvalitet + gunstig pris + rik erfaring | |



Hvorfor velge Lidenskap?
Hangzhou Paishun (Passion) Rubber And Plastic Co., Ltd er en produsent som spesialiserer seg på produksjon av diverse gummislanger, gummistøpte deler og gummislangeenheter. Vi følger prinsippet om å «være ærlig først og vinne på spesialiteten» og har fått god ros fra våre vanlige kunder.
-- Sertifisering . PASSION-folk legger alltid stor vekt på kvalitetskontroll fra begynnelse til slutt. Fabrikken vår har oppnådd autentisering av CE,ISO ,SGS ,TV U osv .

-- Produksjonsprosess .

-- Produktliste . Vi kan tilby alle typer gummislanger etter dine forespørsler.
| Produktliste |
| 1) Rett slange: Lengde 76 mm, 1 m; ID 1/4 tomme ~ 4 tommer |
| 2) Rett humpslange, CAC-slange |
| 3) Rett reduksjonsslange |
| 4) Albueslange: 30, 45, 60, 90, 135 og 180 grader |
| 5) Albuereduksjonsslange: 30, 45, 60, 90, 135 og 180 grader |
| 6) Vakuumslange: ID 3~32 mm |
| 7) Varmeslange/flettet slange: 4~25 mm |
| 8) T-formet slange |
| 9) Turboslange, intercoolerslange, med stålringer |
| 10) Tilbehør: T-klemmer/ snekkeslange |
| 11) Tilpasset EPDM-slange: ID 2~76 mm |
| 12) Silikon OEM-slange: Som ditt krav |
| 13) Unormal silikonslange: Som ditt krav |

Klikk på bildet, og få vite mer
-- Vår messe . Du kan føle at kundene våre virkelig får forespørslene sine fra lidenskap.

-- Vi er et team med stor lidenskap!

Hvis du ønsker å utvide virksomheten din, vennligst fortell oss om dine behov!
Vi gleder oss alltid til at du blir med oss!
Bruksområde : Silikonslanger i gummi brukes mye av fagfolk i bransjer som ytelseskjøretøy, kommersielle lastebiler og busser, marine, landbruk, turbodiesel og generell produksjonsindustri, etc. Nå kan vi produsere en rekke merker av spesialtilpassede radiatorslanger som Mercedes-Benz, Volvo, Scania, Man, Renault, Daf, Iveco, Cummins, BMW etc.
Pakkingsdetaljer: Silikonslange av gummi vil bli godt pakket i individuelle polybagger i kartonger , eller pakket etter behov .

Leveringsdetaljer: Avhenger av mengden, vanligvis innen 15 dager .
De vil bli levert med fly, til sjøs og med mange typer ekspresstransport.
( FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS osv.)
Hvorfor velge oss?
1. Kjøp direkte fra produsenten av silikonslanger
2. "PASSION" produserer kun silikonslanger av topp kvalitet
3. Slange i alle størrelser kan lages
4. Erfaring, bedre service og konkurransedyktige priser
5. Gratis slangeprøver tilbys
6.Andre størrelser kan tilpasses
7. Logoen din kan skrives ut
8. Varene kan pakkes i henhold til dine krav
9. OEM-bestillinger er også velkomne
Ta kontakt med oss
Bare legg igjen e-postadressen eller telefonnummeret ditt i kontaktskjemaet, så kan vi sende deg et gratis pristilbud på vårt brede utvalg av design.
Passion Hose ble grunnlagt i 2007 og er en profesjonell produsent av silikonslanger , et merke innen rørledningsslanger og tilbehør som driver forskning og utvikling, produksjon og salg. Hovedprodukter: dusjslange i rustfritt stål, hydraulikkslange, industrislange, bilslange, rørleggerslange osv., som er mye brukt i hjem, hoteller, industri og andre felt.
Hurtiglenker
Produkter
Hvis du har noen spørsmål, kan du kontakte oss.
E-post:ps1@passioncohose.com
Tlf:+86-136-6663-2043
WhatsApp: +86-13666632043
Adresse: B-101, Hangzhou Smart Industrial Park, nr. 857, Wenyixi Rd. Hangzhou, 310030, Kina
