Yirmi yılı aşkın deneyime sahip bir hortum üreticisi.
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd., yıllarca süren titiz araştırmalar, olgun Ar-Ge teknolojisi ve hassas pazar konumlandırması sayesinde SAE 100R1AT/1SN Hidrolik Kauçuk Hortum Yüksek Basınçlı Parker Hortumunu geliştirdi. Bu tekniklerin iş verimliliğini etkili bir şekilde artırabileceği ve ürün performansını sağlayabileceği kanıtlanmıştır. Kauçuk hortumların uygulama alanlarında geniş kullanım alanına sahiptir. Öne çıkan SAE 100R1AT/1SN Hidrolik Kauçuk Hortum Yüksek Basınçlı Parker Hortum tedarikçilerimiz, her türlü uygulama için ideal olacak en yüksek kalitede ürünü garanti eder.
| Menşe Yeri: | Zhejiang, Çin | Marka Adı: | PASSION |
| Model Numarası: | SAE 100R1AT/1SN | Renk: | Siyah |
| İç Lastik: | Nitril | Takviye: | Yüksek gerilimli çelik telden örülmüş bir tel |
| Kaplama Bileşiği: | Neopren | Sıcaklık: | -40℃~+100℃ |

| İsim | SAE 100R1AT |
| Malzeme | NBR |
| Sertifikasyon | CE onaylı. |
| Boyut | 3/16"~2" |
| Renk | Siyah |
| Sıcaklık aralığı | -40℃~+100℃ |
| Takviye | Yüksek gerilimli çelik telden örülmüş bir tel. |
| Yetenek/Özellik | Yağa dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, yaşlanma karşıtı. |
| Uzunluk | Rulo başına 100m veya 50m. |
| Telememnuniyet | 0,05 mm |
| Başvuru | Mobil, takım tezgahı ve orta basınçlı hidrolik uygulamalar dahil Petrol veya su bazlı hidrolik sıvılar kullanan tarımsal uygulamalar. |
| Paket | Polietilen şeritlerle veya isteğinize göre özenle paketlenmiştir. |
| Teslimat | Miktarınıza bağlı olarak, genel olarak 20'lik bir konteyner için 35 gün sürer. |
Ürün özellikleri
Parça | İçinde | Hortum Boyutu İç Çap DIN Gösterge Paneli Boyutu | Hortum Dış Çapı | Maksimum Çalışma Basıncı | Minimum Patlama Basıncı | |
içinde | mm | mpa | mpa | |||
GR1SN-03 | 3/16 | 4.8 Din Gösterge Paneli boyutu | 0.47 | 11.9 | 25 | 100.1 |
GR1SN-04 | 1/4 | 6.4 Din Gösterge Paneli boyutu | 0.534 | 13.6 | 22.5 | 90.2 |
GR1SN-05 | 5/16 | 7.9 Din Gösterge Paneli boyutu | 0.595 | 15.1 | 21.5 | 86 |
GR1SN-06 | 3/8 | 9.5 Din Dash boyutu | 0.689 | 17.5 | 18 | 72.1 |
GR1SN-08 | 1/2 | 12.7 Din Gösterge Paneli boyutu | 0.813 | 20.7 | 16 | 64 |
GR1SN-10 | 5/8 | 15.9 Din Gösterge Paneli boyutu | 0.938 | 23.8 | 13 | 52.1 |
GR1SN-12 | 3/4 | 19 Din Dash boyutu | 1.096 | 27.8 | 10.5 | 42.2 |
GR1SN-16 | 1 | 25.4 Din Gösterge Paneli boyutu | 1.408 | 35.8 | 8.8 | 35.3 |
GR1SN-20 | 11/4 | 31.8 Din Gösterge Paneli boyutu | 1.696 | 43.1 | 6.3 | 25.4 |
GR1SN-24 | 11/2 | 38.1 Din Gösterge Paneli boyutu | 1.971 | 50.1 | 5 | 20.1 |
GR1SN-32 | 2 | 50.8 Din Gösterge Paneli boyutu | 2.503 | 63.6 | 4 | 16 |
Ürün resimleri


Ambalajlama
Ürün, polietilen şeritlerle veya isteğinize göre özenle paketlenir.

Nakliye
Ürünleri ekspres kargo, hava yolu, deniz yolu veya sizin isteğinize göre başka bir yolla gönderiyoruz.

♦ Ödeme koşullarınız nelerdir?
• T/T, L/C, Western Union, Paypal, MoneyGram hepsi geçerlidir.
♦ Teslimat süreniz nasıl?
• Genellikle, ön ödemenizi aldıktan sonra 30 ila 60 gün sürer. Belirli teslimat süresi, siparişinizdeki ürünlere ve miktara bağlıdır.
♦ Örneklere göre üretim yapabilir misiniz?
• Evet, numunelerinize veya teknik çizimlerinize göre üretim yapabiliriz. Kalıpları ve aparatları üretebiliriz.
♦ Numune alma politikanız nedir?
• Numuneyi ücretsiz olarak temin edebiliriz, ancak kargo ücretini sizin ödemeniz gerekecektir.
♦ Teslimattan önce tüm ürünlerinizi test ediyor musunuz?
• Evet, teslimattan önce %100 test yapıyoruz.
♦ İş ilişkimizi uzun vadeli ve iyi bir şekilde nasıl sürdürebiliriz?
• Müşterilerimizin fayda sağlamasını sağlamak için yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.
• Her müşterimize arkadaşımız gibi davranırız ve nereden geldiklerine bakmaksızın onlarla samimi bir şekilde iş yapar ve dostluk kurarız.
1. Uygun hortum bağlantısı sağlayabiliriz.
2. Ücretsiz hortum numunesi sağlayabiliriz.
3. Hidrolik kauçuk hortum da temin edilmektedir.
4. Diğer boyutlar isteğe göre özelleştirilebilir.
5. İsteğiniz doğrultusunda hortumun üzerine yazı basabiliriz .
6. Ürünleri sizin isteğinize göre paketleyebiliriz.


Bizimle iletişime geçin
Geniş tasarım yelpazemiz için ücretsiz fiyat teklifi gönderebilmemiz için iletişim formuna e-posta adresinizi veya telefon numaranızı bırakmanız yeterli.
2007 yılında kurulan Passion Hose, profesyonel bir silikon hortum üreticisidir ; boru hattı hortumları ve aksesuarlarının Ar-Ge, üretim ve satışını yapan bir markadır. Başlıca ürünleri: paslanmaz çelik duş hortumu, hidrolik hortum, endüstriyel hortum, otomotiv hortumu, tesisat hortumu vb. olup, ev, otel, sanayi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Hızlı Bağlantılar
Ürünler
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
E-posta:ps1@passioncohose.com
Tel:+86-136-6663-2043
WhatsApp: +86-13666632043
Adres: B-101, Hangzhou Akıllı Sanayi Parkı, Wenyixi Caddesi No. 857, Hangzhou, 310030, Çin